Golvlampa 1900-tal
2016-11-11
420816
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, trä och metall, senare glaskupa märkt Art de France, höjd ca 116 cm
Träsockel med bruksslitage och repor