Torsten Renqvist Moln
2016-11-21
420815
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Moln", signerad TR samt otydligt daterad 54 (?), olja duk uppfodrad på pannå, ca 36,5x53 cm