Allmoge stolar
2016-11-11
420791
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-tal, allmoge, furu, sitthöjd ca 48 cm
Slitage och skador, renoverade och kompletterade