Felix Datgari oljemålning
2016-11-11
420763
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FELIX DOTGARI (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad F Dotgari, olja på duk, ca 40x50 cm