Oscar Paul akvarell
2016-11-11
420753
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR PAUL (1880-1961): Hamnmotiv, signerad O Paul, akvarell, ca 57x44 cm
Gulnad