Kantharos variant av

Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av
Kantharos variant av

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

KANTHAROS, variant av, ca 300-400-talet fKr, rödfigurig, höjd ca 15,5 cm

Skador/bortfall, lagning

420750

2016-11-11