Kaffeservis Meissen
2016-11-11
420719
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESERVIS, 9 dlr, 1900-talets första hälft, Meissen, bestående av 6 kaffekoppar på fat, kaffekanna, sockerskål med lock, kannans höjd 22 cm
Blandat I-II-III sortering, skador