Enrico Baj
2016-11-16
420714
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Do Baj by yourself, 1971, signerad och numrerad Baj 472/1200, färgserigrafi på duk, ca 72x58 cm
LITTERATUR: Petit, Multiples 26
Oramad, veck