Gnistskydd
2016-11-11
420698
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GNISTSKYDD, gulmetall, 1900-tal, 4 sektioner, dekor av parställda drakar, höjd ca 50 cm, total längd 88 cm
Slitage