Orientmatta Kashan ca 213 x 133
2016-11-10
420688
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 213 x 133 cm
Reducerade kortsidor, langettering med slitage / mindre skador