Orientmatta Anatolien ca 160 x 107
2016-11-10
420687
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik / antik, Anatolien, ca 160 x 107 cm
Langettering med skador/mindre lagningar