Golvlampa 1940/50-tal
2016-11-16
420682
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, fot i grå metall, vridbar, höjd 127 cm
Slitage, senare skärm