Lucinis Samling
2016-11-13
420635
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GLASMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal, bibliska scener, vardera ca 29x37 cm
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
Skadade glas, färgbortfall