Silvia Leitu akvarell
2016-11-11
420628
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Lilja, signerad Silvia Leitu, akvarell, ca 32x59 cm