Arne Olsson färglitografi
2016-11-11
420602
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARNE OLSSON (1918-2003): Komposition i rött, monogramsignerad AO, färglitografi, 29/75, ca 53x63 cm