Pokal Kina emalj
2016-11-15
420565
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKAL, emalj, Kina, 1800-tal, dekor av reserver med figurscener, blomsterslingor, höjd ca ca 18 cm
Skador, bortfall