Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
MÄRKLIN, lok, vagnar samt spår, 1960-tal, bestående av: lok F6302, ånglok TM 800, diverse person- och lastvagnar samt räls
Bruksslitage, ej funktionstestat
420562
2016-11-11