Arne Jacoben Sjuan stolar
2016-11-11
420538
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, 8 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, svartlackerat böjträ, stålunderrede, daterade 1991, sitthöjd ca 43 cm
Slitage