Evald Björnberg
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Albrektsunds kanal, Marstrand, signerad Björnberg, olja på pannå, 9x26,5 cm
Kuntoraportti
420448
Päivämäärä:
2016-11-16