Slagbord 1800-tal
2016-11-10
420430
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 119x20, total längd 139 cm
Bruksslitage, en klaff med senare stag (undertill)