Hans-Agne Jaconsson
2016-11-10
420400
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampor, 1 par, mässing, 1967-tal, höjd ca 113, justerbara
Slitage, fläckr på mässingstommen, en svart plasthållare för justering med lagning