Japanskt Träsnitt
2016-12-16
420334
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARUTOKI, Sumobrottare, signerad Harutoki hitsu, 1896, 35x23cm, TRÄSNITT, 1800-talets slut, turneringsaffisch med porträtt och namn på deltagarna, 35x50 cm, oramade
Vikt, veck, obetydliga fläckar