Lennart Nilsson
2016-11-10
420331
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART NILSSON (född 1922): Komposition, signerad Lennart Nilsson, ca 50x50 cm
Med dedikation, ytskador