Johnny Friedlaender
2016-11-10
420310
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, signerade och daterad i trycket, signerade och numrerad i blyerts 68/96, färgetsning ca 77x57 cm