Joan Miró
2016-11-10
420292
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983) Mural, signerad och numrerad Miró 41/90, 1961, färglitografi, ca 44x56 cm
Guland