Sören Christian Bjulf oljemålning
2016-11-10
420237
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Torgmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 54x44 cm