Man vid kärre oljemålning
2016-11-10
420231
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Man vid kärra, otydligt signerad, olja på duk, ca 34x48 cm