Olle Nordberg oljemålning
2016-11-10
420214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Modell i korgstol, signerad och daterad Olle Nordberg -47, olja på pannå, ca 35x27 cm