Hans Wigert torrnål
2016-11-10
420210
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015), Död fågel, signerad Hans Wigert, numrerad 14/30, torrnål, ca 29 x 22 cm