Flanörer på Engelbrektsgatan oljemålning
2016-11-10
420206
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flanörer på Engelbrektsgatan, monogramsignerad AH, olja på duk, ca 21,5x16 cm
Lagningar, färgbortfall