George Hippolyte Dilly oljemålning
2016-11-10
420187
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GEORGE HIPPOLYTE DILLY (1876-1942): "Flammande en visite", signerad George H Dilly 1910, olja på duk, ca 46x38 cm