Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATS OLA BURMAN (1925-2008): Hamnmotiv, signerad Mats Ola Burman, olja på duk, ca 84x60 cm
Ngt lös i spännramen
420180
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här