Oljemålning omkring 1800
2016-11-10
420171
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1800, landsväg med figurer, otydlig signerad, olja på duk, ca 45x32 cm
Smärre färgbortfall