Kustmotiv oljemålning
2016-11-10
420161
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild, signerad, olja på duk, 15,5x51 cm
Krackeleringar