Roland Svensson
2016-11-09
420140
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdshus i vinterskrud, signerad roland S, 258/360, färglitografi, ca 25x40 cm
Gulnader