Roland Svensson
2016-11-09
420130
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga", 1970, signerad Roland S, 169/250, färglitografi, ca 42x56 cm