Golvlampa mässing
2016-11-09
420120
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i patinerad mässing, total höjd inkl skärm ca 165 cm
Skärm med skador