Krukowskaja Zoia
2016-11-11
420091
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUKOWSKAJA ZOIA (1903-1999): Orientaliskt stadsmotiv, signerad och daterad Zoia 1931, olja på pannå, 45x37 cm