Ulf Gripenholm färglitografi
2016-11-09
420071
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Gult huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 99/192, färglitografi, 50x38 cm, bladstorlek 68x56 cm