Klubbat för:
13 500 SEK
12 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Utö", soffa, modellen formgiven för Nordiska Kompaniet 1932, syrabetsad furu, höjd 79, längd 132 cm
Slitage, skador, torrsprickor, förstärkningar
420042
2016-11-09