Bordslampor 1900-talets andra hälft
2016-11-09
420017
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, dekor av stenimitation, total höjd ca 80 cm