Klubbat för:
14 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x50 cm
Zustandsbeschreibung
419988
2016-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner