Venny Soldan Brofeldt
2016-11-09
419944
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
VENNY SOLDAN-BROFELDT (Finland, 1863-1945): Kvinna vid strandkant, signerad, olja på duk, ca 43x32 cm