Skålar ljusstakar silver
2016-11-09
419926
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 1 par, ASK med lock, LJUSSTAKE, silver, 1900-tal, höjd ca 4,5 -7 cm
Slitage