Ikon Ryssland
2016-11-09
419905
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, försilvrad mässingsrisa, monterad i ram, total mått ca 31x27 cm
Slitage, skador, dörrsaknas