Oidentifierad konstnär
2016-11-09
419896
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Porträtt av man med gevär, spännramen bär påskriften "Hofjegmestare Tranberg Liljansplan 5", olja på duk, 33 x 25,5 cm
Mindre färgbortfall, repor samt krackelyr