Bojan Kina 1800-tal
2016-11-09
419827
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lyckotecken, höjd ca 21 cm
Skador: Smärre nagg
Ej tillhörande lock