Georges Laporte oljemålning
2016-11-09
419823
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): "Ocean", signerad G. Laporte, även signerad a tergo, olja på duk, 18x23 cm