Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Motiv från Herrö, signerad Herrö Lindorm L, olja på duk, ca 65x90 cm

419816

2016-11-09