Uno Vallman oljemålning
2016-11-09
419799
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Sportarena, signerad och daterad Uno Vallman 1967, olja på duk, ca 46x55 cm, med originalram